• Merkez Bankası 23.05.2024 Döviz Kuru
  • Alış: 32.1421 | Satış: 32.2000
  • Alış: 34.8413 | Satış: 34.9040
  • Parite: 1.0840

 

Biz bir Aile firmasıyız.

1919 yılında başlayan ve Bizlere ticaretin kapısını aralayan  büyük dedelerimizden torunlarına devam eden ticaretimizde ,

ilkelerimizden (söze dikkat ederek çalışmaktan) taviz  vermeden   devam etmekteyiz. Aile haricinde  bugüne kadar hiçbir  yabancı ortaklığımız olmadı .

 

Babadan-Oğula  kuşaklardır devam eden bu bayrak İnşallah nice nesillere nasip olur.

 

Kuruluş -Yozgat Meydan yeri

Hasan Basri ve Bahri Yılmaz. (Yozgat-1919)

Rekabet Pazarı-Bekir Yılmaz-(Yozgat-1949)

 

İstanbul -Tahtakale
Rekabet Pazarı-Bekir Yılmaz-(İstanbul-1963)

Baba Bekir Yılmaz ve Oğulları Nuri ve Selami Yılmaz beraber omuz omuza  çalıştı

 

İstanbul-Tahtakale
Yılmaz Ticaret-Nuri Yılmaz-(Tahtakale-1986 -  isim değikliği ile aktif devam ediyor 2024)

Firmamızın 3. nesli olan Nuri yılmaz (babasıyla )  1961 den beri sonrasında kardeşiyle  çalışıp . 4. nesil olan  kendi oğullarıyla da 1999 dan beri beraber itibaren  vefatına kadar çalıştı. 26 şubat 2024 yılında babamız , 62 yıllık çalışma döneminin ardından aramızdan ayrıldı. Kendisine  çok şey borçluyuz. Hakkı ödenmez.Onu, sevgiyle her zaman anıyor ve dua ediyoruz.   

 

İstanbul-Tuzla
NGB Kimya San Ve Tic Ltd Şti-(Tuzla-2002) / NGB Kimya AŞ  (aktif devam ediyor)

Nuri Yılmaz Dış ticaret AŞ (Tuzla-2022-aktif devam ediyor)

Gökhan Yılmaz-Yılmaz Ticaret (Tuzla-2024-aktif devam ediyor)

Yen Filo Araç kiralma AŞ -(Tuzla-2024-aktif devam ediyor)

Mevcut Firmaların yönetim kurulu başkanlığına (4 . nesil) devam etmektedir.  Nuri Yılmaz dan aldığımız bayrağı daha ilerilere, güzel değerlerimizi koruyarak  taşımak  ana hedefimizdir.Sözümüzü ve itibarımızızı, ticaretten her zaman önde tutmaya devam edeceğiz. Ticarette  nasibimiz neyse o olur anlayışıyla , endişeden uzak , sağlam adımlarla , borçsuz , kredi kullanmadan (banka ile kredi çalışması yapmadan  ; peşin alış ve satış ana prensiplerimizdir.

Firmamız zamanla , kazandığı tecrubelerle  ticaretini  küçük bir şehirden  önce istanbula  sonra ülke sınırlarını aşan  yurt dışı ithalat ve ihracat   işlemleriyle  dünyaya  taşımıştır. Mevcutta  13 ülkeden ithalat, 18 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ekip işi olan ticarette , bizim yanımızda olan , bugünlere gelirken  omuz omuza verdiğimiz  çalışanlarımız da (ailemizin) bir parçasıdır. 

 

Ailemizin diğer bir parçası da uzun yıllar beraber  güvene dayalı  birbirimize destek olarak , kol kola yürüdüğümüz  müşterilerimiz olmuştur.

Firmamız açısından gurur kaynağı olan  55-45-30-20 yıl ve üzeri çalıştığımız müşterilerimiz  mevcuttur.  Ve sayıları 40 firmanın üzerindedir. 

Emeği ve katkısı olan herkese teşekkürü bir borç bilir, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. İnşallah güzel  birlikteliklerin herkes adına devam etmesi temennimizdir.

Büyük Yılmaz ailesi  olarak  herkese  sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz...
 

Sepet

Öncelikle Üye Girişi yapmalısınız.